TR EN

 

 2000 yılında teknoloji alanında hizmet vermek amacıyla kurulan şirketimiz Kabim, işletmelere, ofis teknolojilerinde katma değerli ürünler sağlayan ve çözümler sunan, ithalatçı ve üretim yapan bir teknoloji firmasıdır. Kabim olarak ülke çapında bayilerimiz ve yetkili teknik servis ağımız ile tüm kullanıcılarımıza kesintisiz ve profesyonel hizmet sağlıyoruz. Ürün çeşitlerimizi genişletiyor ve size işinizde ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayarak veriminizi artıracak baskı deneyimleri sunuyoruz. Monodan renkliye, tek işlevliden çok işlevliye lazer yazıcılarla birlikte; ID Kart, etiket, nokta vuruşlu, fiş ve mobil yazıcılara ve barkod okuyuculara sahip geniş ürün portföyümüz ile, küçük, orta ve büyük işletmelerin gereksinim duyduğu çözümlerin karşılığını verebilmeyi amaç edindik.

 

 

 20 yıldır verdiğimiz hizmet ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına üstün niteliklere sahip, uzun ömürlü teknoloji ürünlerimiz ile çözüm oluyor; işletmelerin büyük gider kalemleri arasında yer alan ofis maliyetlerini düşürmelerine yardımcı oluyoruz. AKU uygulamalarımız ile iş ortaklarımızın sürekli kazanan bir sisteme katılmalarını sağlarken, onlara sürdürülebilir bir kazanç sunuyoruz çünkü iyi bildiğimiz şey müşteriye çözüm sunmak ve kazandırmak.

   

 Siz şirketinizi güçlü bir geleceğe hazırlarken,  işinizdeki yüksek standartların ve teknolojik gelişimin bir parçası olmak ve kazancınızı arttırmak için daima yanınızda yürümek istiyoruz. Üstün niteliklere sahip olan ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin ofislerindeki teknolojik ihtiyaçlarına geniş kapsamlı çözümler sunarak, yurt çapına yayılmış profesyonel bayilerimiz aracılığı ile güçlü teknoloji tedarikçisi olmayı ve de ofis masraflarını  %30’a varan oranlarda azaltmalarını sağlamayı amaç edindik.

 

 İthalatını ve distribütörlüğünü yaptığımız markalar; 

 SEIKO, SII, POSTEK, PSI, JOLIMARK, PANTUM, POINTMAN, YUMITE, BLUEKIXX, KIXX.

 

 Bizden  temin edebileceğiniz ürün grupları; 

 •Baskı Teknolojileri   •Görüntü Sistemleri       •Bilgi Teknolojileri       •OT/VT Teknolojileri  

 •Enerji Teknolojileri  •Ofis Tüketim ürünleri    •İletişim Teknolojileri 

 

 Hergünün dünden daha iyi olmasına çabalıyoruz. Siz de Kabim ile işinize değer katın...

 

 Kabim Kazandırır