TR EN

 

 

 

 

 

KABİM, kurulduğu 2000 yılından bugüne kadar, yenilikçi ürünleri ve servisleriyle; işletmelere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran iş yapış şekliyle, paydaşlarına verdiği destekler ile sektörüne ve müşterilerine değer katan teknoloji firmasıdır.

Şirketimiz, Bilişim Teknolojileri, Baskı Teknolojileri, Sağlık Teknolojileri alanlarında faaliyet göstererek katma değerli teknoloji ürünlerinin ithalatını ve ihracatını gerçekleştirmekte olup; aynı zamanda yazıcı ve tüketim ürünleri alanında kendi markaları ile kısmi olarak üretim de yapmaktadır.

Dünyanın en büyüklerinden olan teknoloji üreticilerinin Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktayız. Temsil ettiğimiz  markalarımızdan bazıları; SEIKO, SII, POSTEK, PSI, JOLIMARK, PANTUM, POINTMAN, YUMITE,ARKO, VİATOM,  BLUEKIXX, KIXX. Yeni markalar ile gücümüzü arttırmaya devam etmekteyiz.

Temsil ettiğimiz ana markalarımıza ait ürün gruplarımız şöyledir; Mono ve Renkli Lazer yazıcılar, Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar, Mono ve Renkli Termal Barkod Yazıcılar, ID Kart Yazıcıları, Nokta Vuruşlu Yazıcılar, Barkod Okuyucular, Sanat Yazıcıları, Kozmetik Yazıcılar, Sağlık Ölçüm Cihazları, Bilgisayar-Tablet-Telefon, Akıllı Saatler - Bileklikler, Mobil yazıcılar, Kâğıt ve Etiket Ürünleri.

Türkiye’nin her yerinde ve komşu ülkelerde bulunan iş ortaklarımız aracılığıyla, Kamu kurumlarının ve özel sektör şirketlerinin verimliliklerini artıran, maliyetlerini düşüren ürünler sağlıyoruz. Pazar odaklı ürün yönetim anlayışımız ve müşterilerimizi destekleyen uygulamalarımız ile paydaşlarımıza sürdürülebilir bir kazanç sunuyoruz.

Siz şirketinizi güçlü bir geleceğe hazırlarken,  işinizdeki yüksek standartların ve teknolojik gelişimin bir parçası olmak, kazancınızı arttırmak ve işlerinizi kolaylaştırmak için sizlerleyiz.

  

 Kabim Kazandırır

 


Mağazalarımız ve Pazaryerlerimiz

Bluekixx Market N11 Pantum Çiçek sepeti