Hakkımızda

Kabim Elektronik

24.

Gurur Yılı
Hakkımızda

Kabim Elektronik

KABİM, KURULDUĞU 2000 YILINDAN BUGÜNE KADAR, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ VE SERVİSLERİYLE; İŞLETMELERE REKABET AVANTAJI VE VERİMLİLİK KAZANDIRAN İŞ YAPIŞ ŞEKLİYLE, PAYDAŞLARINA VERDİĞİ DESTEKLER İLE SEKTÖRÜNE VE MÜŞTERİLERİNE DEĞER KATAN TEKNOLOJİ FİRMASIDIR.

 

ŞİRKETİMİZ, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, BASKI TEKNOLOJİLERİ ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREREK KATMA DEĞERLİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNİN İTHALATINI VE İHRACATINI GERÇEKLEŞTİRMEKTE OLUP,  AYNI ZAMANDA KENDİ MARKALARI İLE KISMİ OLARAK TEKNOLOJİ VE KAĞIT ÜRÜNLERİ ALANINDA ÜRETİM DE YAPMAKTADIR.

 

DÜNYANIN EN ÖNEMLİ TEKNOLOJİ ÜRETİCİLERİNİN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YAPMAKTAYIZ. TEMSİL ETTİĞİMİZ MARKALARIMIZDAN BAZILARI; SEIKO, SII, POSTEK, PSI, JOLIMARK, PANTUM, POINTMAN, YUMITE, G&G, BLUEKIXX, KIXX VD. YENİ MARKALAR İLE GÜCÜMÜZÜ ARTTIRMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

 

TEMSİL ETTİĞİMİZ ANA MARKALARIMIZA AİT ÜRÜN GRUPLARIMIZ ŞÖYLEDİR; LAZER YAZICILAR, FOTOKOPİLER, TARAYICILAR, TERMAL BARKOD YAZICILAR, MOBİL TERMAL YAZICILAR, ID KART YAZICILARI, NOKTA VURUŞLU YAZICILAR, BARKOD OKUYUCULAR, BİLGİSAYARLAR, TABLETLER, KULAKLIKLAR, BİLGİSAYAR ÇEVRE BİRİMLERİ,  AKILLI SAATLER, AKILLI BİLEKLİKLER, KÂĞIT VE ETİKET ÜRÜNLERİ, YAZICI TÜKETİM VE AKSESUAR ÜRÜNLERİ.

 

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE VE KOMŞU ÜLKELERDE BULUNAN İŞ ORTAKLARIMIZ ARACILIĞIYLA, KAMU KURUMLARININ VE ÖZEL SEKTÖR ŞİRKETLERİNİN VERİMLİLİKLERİNİ ARTIRAN, MALİYETLERİNİ DÜŞÜREN ÜRÜNLER VE TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ SUNUYORUZ. PAZAR ODAKLI ÜRÜN YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ VE MÜŞTERİLERİMİZİ DESTEKLEYEN UYGULAMALARIMIZ İLE PAYDAŞLARIMIZA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR KAZANÇ SUNUYORUZ.

 

KABİM, İŞYERİNİZDEKİ  YÜKSEK STANDARTLARIN VE TEKNOLOJİK GELİŞİMİN BİR PARÇASI OLMAK, KAZANCINIZI ARTTIRMAK VE İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN SİZLERLEYİZ.

 

KABİM, İŞLERİNİZİ  KOLAYLAŞTIRIR VE KAZANDIRIR.